Sharp | 55HR7265E | 55 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadSharp
- Mudel: 55HR7265E
- Saadavus: 5
-
459€
Sharp | 55HR7265E | 55 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 833.00 mm |
| Gross weight | 18.60 kg |
| Gross width (mm) | 1330.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 122.6 x 77.3 x 26 cm |
| Net weight | 11.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6080.00 g |
| Plastic (No PET) | 1520.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | 55HR7265E |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 7.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.14 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








